YOUPLUS zahajuje spolupráci se Swiss Re - YOUPLUS

YOUPLUS zahajuje spolupráci se Swiss Re

6. 1. 2023

Pojišťovna YOUPLUS zahájila 1. ledna 2023 spolupráci se společností Swiss Re, která bude poskytovat zajištění pro vybrané segmenty rychle rostoucího portfolia YOUPLUS. Jedná se o další krok pojišťovny v rámci naplňování strategie „Best Partner Concept“, která je založena na budování dlouhodobých partnerství s vybranými společnostmi z různých odvětví. Nová dohoda o spolupráci se Swiss Re doplní úspěšnou dlouhodobou spolupráci YOUPLUS se zajišťovnou Hannover Re.

„Věříme, že spolupráce se Swiss Re je nejen dalším systémovým krokem v řízení rizika, ale také velkým potenciálem pro benefity plynoucí z pravidelné komunikace, či výměny zkušeností a know how s velkou komunitou expertů Swiss Re. Tyto vstupy nám pomohou v dalším vylepšování a rozvoji našich produktů, procesů a služeb,“ říká David Poes, Chief Life & Investment Officer ve společnosti YOUPLUS.

O Swiss Re

Swiss Re je přední světová zajišťovna, jejíž cílem je podílet se na budování celosvětové stability. Swiss Re přináší svým klientům nové příležitosti a řešení, čímž přispívá ke společenské prosperitě a pokroku. Společnost založená v roce 1983 sídlí ve švýcarském Curychu a celosvětově působí prostřednictvím sítě přibližně 80 poboček.