Oznámení o převodu pojistného kmene

Rádi bychom Vás informovali, že pojišťovny Basler Sachversicherungs-AG a Basler Lebensversicherungs-AG (dále jen „Basler“) prodaly na základě předchozího souhlasu německého Federálního úřadu pro dohled nad finančními trhy (BaFin) kmen pojistných smluv, vzniklý činností jejich poboček v České republice a na Slovensku, pojišťovně Youplus Insurance International AG (dále jen „YOUPLUS“) a pojišťovně myLife Lebensversicherung AG (dále jen „myLife“). Dne 30. 12. 2019 tak pojišťovna YOUPLUS přebrala od pojišťovny Basler Sachversicherungs-AG kmen neživotních pojistných smluv, tvořený zejména úrazovým pojištěním, a pojišťovna myLife od pojišťovny Basler Lebensversicherungs-AG od stejného data převzala kmen životních pojistných smluv. Aby byl zajištěn maximální komfort pro klienty, bude veškerý servis a správu životních i neživotních pojistných smluv, na základě dohody obou pojišťoven, vykonávat pojišťovna Youplus Insurance International AG, prostřednictvím svých poboček.

Otázky a odpovědi

Formuláře

Vážení klienti a obchodní partneři,

Současná situace ohledně koronaviru má v současnosti zásadní vliv a ovlivňuje naše životy. Všichni procházíme náročnou zkouškou.
Rádi bychom Vás ubezpečili, že i v této bezprecedentní situaci jsme plně připravení poskytovat kompletní služby.
Pro naše zaměstnance jsme vytvořili podmínky, které jim umožňují plnohodnotně pracovat z domova a plnit tak své pracovní povinnosti.
Všechny procesy tak fungují bez omezení a jsme tak kdykoliv připraveni Vám pomoci.

Infolinka +420 530 519 519 dostupná v pracovní dny od 8 - 17 hodin nebo mail: info@youplus.cz či info@mylife-leben.cz
Samozřejmě jsou vám plně připraveni pomoci i vaši finanční poradci.

Pohodlné nahlášení pojistné události ze smluv životního pojištění „YOUPLUS - 4U“ využijte tento odkaz.
Pojistné události z pojistných smluv uzavřených dříve s pojišťovnou Basler či Deutscher Ring, můžete realizovat prostřednictvím formulářů zveřejněných zde.

Přejeme všem pevné zdraví
Tým YOUPLUS