Spolehlivé partnerství

Logo ASPECTA Assurance International AG

ASPECTA Assurance International AG

ASPECTA Assurance International AG je nezávislá životní pojišťovna sídlící v Triesenu, největší obci Lichtenštejnska. Nyní se zaměřuje hlavně na hospodárný a trvale udržitelný management svého portfolia životních pojištění, které se v průběhu let výrazně rozrostlo. Sama společnost má za sebou velmi zdravý růst, který rozhodně do budoucna hodlá ještě zrychlit.

Logo Asseco

Asseco

Firma Asseco je více jak 25 let průkopníkem a vizionářem v oboru vývoje špičkových podnikových softwarových řešení. Zakládá si na neustále komunikaci s našimi zákazníky a jen díky nim může pružně reagovat na nejnovější trendy na trhu a specifické potřeby každé společnosti.

Logo Deloitte

Deloitte

Společnost Deloitte je přední účetní a poradenskou společností poskytující služby firmám bez ohledu na jejich velikost a zaměření. Specializuje se na audit, konzultace, poradenství v oblasti rizik, daňovou problematiku a další činnosti nezbytné pro bezproblémové fungování podnikání. Spojuje přibližně 286 000 odborníků v členských firmách působících ve více než 150 zemích světa.

Logo DIVAS Asset Management AG

DIVAS Asset Management AG

Společnost DIVAS Asset Management AG byla založena s cílem propojit tradici a nové poznatky v oblasti správy aktiv. Zabývá se vytvářením produktových řešení na míru transparentním a inovativním způsobem. Zaměřuje se přitom na nejvýhodnější cenu, přičemž výkonnost je přizpůsobená potenciálním rizikům.

Logo ESPRIT St. Gallen

ESPRIT St. Gallen

Studenstká poradenská společnost ESPRIT St. Gallen svůj název nemá náhodou. Její mladý kolektiv složený z nadšených odborníků hned z několika oborů dokáže nabídnout inovativní řešení na špičkové úrovni. Jako studenti se mohou pochlubit svěžím zápalem pro věc, se kterým zvládnou zpracovat i ten nejnáročnější úkol ve zlomku času, na který jste jinde zvyklí.

Logo Pro People Marketing

Hannover re

4. největší zajišťovatel na světe s finančním ratingem AA-(S&P). V roce 2018 dosáhli hrubé předepsané pojistné ve výši 19,2 mld Eur.

Logo Pro People Marketing

KEY ADVANTAGE

KEY ADVANTAGE je reklamní agenturou specializující se na full-service marketing. Díky více jak desetiletí v oboru, pokročilém systému vyhodnocování kampaní a zkušenostmi s těmi největšími českými značkami její marketéři vždy přijdou na způsob, jak váš byznys posunout na další úroveň.